Организатор за накит JBC93W

7,099 ден

Опис на производот:

Големина: 120 x 37 x 10 cm
Големина на огледалото: 110,5 x 27,5 cm
Материјал: еколошки медијапан
Боја: бела
Тежина: 10,5 кг

Организаторот за накит има голем капацитет со фиоки, куки и мали прегради за складирање: како што се пет полици, две фиоки, полица за марами, торба за накит, 84 рамки за прстени, 84 куки за обетки, 48 куки за обетки, ланче 32 куки за обетки.

организатор за накит

Прилагодливи висини – Две висини се достапни кога ги прикачувате куките на кабинетот, за да можете да изберете една што одговара на вашите потреби.

Вклучени заштитни влошки – Можете да ги прикачите обезбедените влошки на задниот дел од кабинетот за накит за да ја заштитите вашата врата од гребнатини.

Содржина на пакетот:

1 x Организатор на накит
2 x клучеви
2 x куки за врата
1 x Инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Организатор за накит JBC93W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Организатор за накит JBC93W
Организатор за накит JBC93W

7,099 ден

7,099 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: JBC93W Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart