Четка за природно волумизирање на косата

- 44%

899 ден 499 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: cetka-za-volumen-na-kosa Категорија:

Природно волумизирање на косата: Создадете волумен на коса и подигнете ги сите типови коса со Volumia Четката.

Совршен за создавање професионален изглед во домашни услови. Идеално за мажи и жени за стилизирање на коса.

Долготрајно: Позитивно наелектризирани природни влакна за подолготраен волумен ..

Создадете свилено мазна коса:

Иновативен двостран дизајн со зашилен врв на рачката, специјално дизајниран за оделување на коса за време на стилизирањето.

Отпорен на топлина: Овој чешел е отпорен на топлина со професионална моќност.

Елегантен, ергономски дизајн за едноставна употреба.
Увезен од САД.

Направен од 100% природни влакна од свиња, давајќи и на вашата коса 24-часовно
мазна, стилизирана и волумизирана коса со волумен.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

Големина: 25 х 4,5 х 2,5 см
Тежина: 100гр
Боја: црна

Четка Волумен на коса

6 мислења за Четка за природно волумизирање на косата

 1. Vesna Stojkovska

  Ja dobiv cetkata vi blagodarm

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Elizabeta Jakimovska

  Dobra e

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Daniela Milenkovska

  Brza dostava i super proizvod!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Marija Stojmirova

  Zdravo mi stiga cetkata

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Marina Davitkovska

  Cetkata e super, ista kako na slikite

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Stojanka Paunova

  Mi stigna cetkata denes ja zemav vi blagodaram

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Четка за природно волумизирање на косата
Четка за природно волумизирање на косата

899 ден 499 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart