популарно

Спа Четка 5 во 1

- 38%

1,299 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Опис:

* Дизајнот со долга рачка ви овозможува да допрете до секој дел од телото, особено за грбот и стапалата.

* Заменливи четки за нега на различни, делови на телото.

* Ја масира и смирува кожата.

* Може да ги масира и точките на акупунктурата, на стапалата за да се забрза микроциркулацијата, да се прилагоди крвниот притисок, да се подобри спиењето, да се намали уморот и да се убрза метаболизмот на човекот.

* Исчистете ја нечистотијата од телото, отстранете ги остатоците од стареењето на кожата, направете ја кожата помазна и помека.

* Водоотпорен дизајн, издржлив материјал.

* Работи на батерии.

Спецификации:

Материјал: ABS

Пол: Унисекс

Тип на кожа: Сите типови на кожа.

Детали за производот: Спа Четка 5 во 1

Quantity

30.5*20.5*9.5cm

NET WT

as show

Model Number

Electric

Item Type

Bath

Ingredient

Deep Clean

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Спа Четка 5 во 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

1,299 ден

Само 3 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: spin-spa Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart