Машки луксузен часовник OULM 3364

1,299 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Карактеристики:

 • Дијаметар: 51 мм
 • Облик на куќиште: коцка
 • Должина: 25.5 cm
 • Ширина на каишка: 24 мм
 • Тип на затворач: тока
 • Длабочина на отпорност на вода: 30 метри
 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Тип на материјал на каишка: кожа
 • Траење на батерија: 1-1.5 години, потоа може лесно да се промени, користи од малите обични батерии.

4 мислења за Машки луксузен часовник OULM 3364

5.0 од 5
4
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Sevim Zendeli

  Odlicen dizajn

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Sevim Zendeli
 2. Dimitrovski Filip

  Dobar e

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Shaban Selimi

  Go preporacuvam ist e kako na sliki

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Davorin Milkovski

  Odlicen casovnik, udoben i eleganten.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Машки луксузен часовник OULM 3364
  Машки луксузен часовник OULM 3364

  1,299 ден

  1,299 ден

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: oulm-3364 Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart