Преносен звучник за караоке 6,5X2 инчи, 2000W со микрофон гратис

- 50%

1,899 ден

Out of stock

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: prenosen-karaoke-zvucnik Категорија:

Уживајте во неговиот моќен звук каде и да посакате, лесен за транспорт.

Димензии: 55cm x 20cm x 20cm

Звучникот работи со:
✅ USB

✅ микро SD

✅ Bluetooth

✅ FM радио

✅ AUX

✅ Вклучува микрофон.

 

Модел: ZQS-6209

Излезна моќност: 10wX2

AUX 3.5 ММ ВЛЕЗ

Литиумска батерија со висок капацитет

Време на репродукција: до 5-6 часа на 75% волумен.

Време на полнење: 2-3 часа.

Звучници: Два звучници по 6,5инчи (6,5 “(10) x 2 сабвуфери).

Вклучен 1 микрофон и далечински управувач

Практична рачка за носење!

Караоке систем со прилагодување на јачината на звукот на микрофонот.

Функција Bluetooth – спарете го звучникот со вашиот телефон, компјутер или лаптоп и слушајте ја омилената музика целосно безжично – опсег до 25 метри.

Светло во боја за попријатна атмосфера.

Дополнителни Функции на караоке звучникот:
Караоке
Отстранлива рачка
LED светилка
MP3 Player
Extra Bass

1 мислења за Преносен звучник за караоке 6,5X2 инчи, 2000W со микрофон гратис

  1. Aleksandar Vasilev

    Ist e kako na slikite. Odlicen za parite.

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Преносен звучник за караоке 6,5X2 инчи, 2000W со микрофон гратис
Преносен звучник за караоке 6,5X2 инчи, 2000W со микрофон гратис

1,899 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги