Продужен кабел 30метри

590 ден

Портокалов продолжен кабел идеален за складирање. Погоден за надворешна употреба со IP44 отпорност на прскање. Приклучок со затворен капак: заштитен од влага и нечистотија. Должина на кабел: 30 метри.

Погоден за: Внатрешен и надворешен
Влезна моќност: 220-240V AC
Вкупна дебелина на кабелот: –
Број на јадра: 3
Дебелина на јадрото: 1,5 mm²
Тип кабел: H07RN-F 3×1,5 mm²
Должина: 30 метри
Материјал: пластика, бакар
Боја: Портокалова
Сертификација: CE, RoHS
Гаранција: 2 години
Со должина на кабел од 30 метри, имате повеќе слободен опсег во вашата градина. Максималната моќност за овој продолжен кабел е 3500 вати.

Погоден за на отворено
Со класификација на IP44, овој продолжен кабел е отпорен на прскање. Поврзете го продолжениот кабел со приклучок 230V и приклучете го вашиот електричен апарат на другиот крај. Благодарение на гумениот капак, вашиот приклучок е заштитен од влага и нечистотија. Со употреба на издржливи материјали како што се пластика и бакар, продолжниот кабел е погоден за надворешна употреба.

Лесен за користење
Производот може да се вклучи во ѕиден штекер. Продолжениот кабел е особено корисен ако немате приклучоци за напојување во близина, како на пример во градината или на патеката. Корисно е и за време на реновирање:

Детали за производот: Продужен кабел 30метри

Боја

Достава преку:

bpost

Цена на достава

120 денари

Состојба

Ново

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Продужен кабел 30метри”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

590 ден

Нема на залиха

SKU: produzen-kabel Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart