Рачки/грипови за амортизација на удари

- 30%

699 ден

кп излог
5 out of 5

Во залиха

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: racki-za-velosiped Категорија:

Удобни, меки и модерни рачки за амортизација на удари.

Уживајте во вашето возење со велосипед.

racki za velosiped

racki

Карактеристики:

  • Ширина: 300-400 мм универзални се прилагодуваат.
  • Дијаметар на стегач: 20-22.5 мм
  • Должина: 130 мм
  • Тежина: 60 грама
  • Боја: црна
  • Може да се користат за: планински велосипеди, велосипеди со фиксна опрема и градски велосипеди.

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “Рачки/грипови за амортизација на удари”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Рачки/грипови за амортизација на удари
Рачки/грипови за амортизација на удари

699 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги