Сликање со дијаманти на платно

1,099 ден1,900 ден

moderni sliki

Големина на платно: 40cm х 50cm
Печатење во боја, еколошко платно, шема со висока резолуција, добра текстура и естетско чувство.

Сликањето  со светки од смола е блескаво, сјае во светлината, моментално најпопуларните DIY украси.

Совршено совпаѓање на бои, сликање со дијамант живописна слика. никогаш нема да биде избледена, поживописна и побрилијантна.

HD ПЛАТНО: Платно е водоотпорно и има изедначена текстура, самиот модел има леплива позадина и пластична покривка за да ја задржи сликата леплива, а потоа скапоцените камења ќе се држат, така што ќе можете лесно да ја завршите сликата.

Спецификации:

Име на производ: Diy 5D Diamond Painting Kits
Големина: 40x50cm
Пакет содржи: платно, акрилен дијамант, слика, пенкало за цртање со дијаманти, пинцети, лепак, торбичка од ПВЦ, послужавник
Дијамантски материјал: акрилен дијамант

слики

декоративни слики

kupi sliki

sliki na platno mk

dijamantski sliki cena

sliki mk

sliki ceni

Детали за производот: Сликање со дијаманти на платно

Модел

Love, Був, Од двете по една

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Сликање со дијаманти на платно”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

1,099 ден1,900 ден

4.67 out of 5
SKU: slika-so-dijamanti-na-platno Категорија:
Рокот за испорака 1-3 дена
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart