Телесна вага

- 30%

699 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Дигитална телесна вага

Сама се гаси.

Мери до 180 кг.

Вагата работи на мала округла батерија од 3V.

 

Совети за избор на одлична телесна вага

Ако сакате да ја следите вашата тежина, во обид да бидете посвесни за вашето здравје, време е да нарачате совршената телесна вага.

Постојат неколку фактори кои одат во избор на вага што е соодветна за вас, како што се функционалност, дизајн, цена и одржување. Нашите електронски ваги, имаат уникатна разновидност на карактеристики, така што можете да ја изберете вагата што најдобро одговара на вашите потреби и начин на живот!

Функционалност на вагата:

 

Телесна вага

Капацитет на тежина до колку мери вагата.

Нашите ваги за мерење на телесна тежина мерат до 180 килограми, така што сигурно ќе бидат одличен избор за повеќето возрасни.

Ваги цена

Енергетски ефикасни

Сите наши ваги се енергетски ефикасни со ресетирање, и автоматско исклучување, со што се помага да се заштедат батериите кога не се користат.

Дизајн на вагата

Сега е време да се фокусираме на дизајнот на вагата. Важно е да имате вага што е естетски пријатна, и одговара на вашиот вкус.

Материјал од кој е изработена вагата.

Сите наши ваги се изработени од елегантно, ултра-тенко стакло. Нивниот модерен дизајн, совршено се совпаѓа во вашата спална соба, или бања.

Vagi za merenje mk

ваги

 

ЛЦД-екран со осветлување

Ако вашата бања или спална соба, имаат потемно осветлување, можеби ќе сакате да изберете скала со ЛЦД-екран, со осветлување, со што ќе можете полесно ја читате во темно. Нашата електронска дигитална вага за бања, со стакло од напредна технологија, и дигитална скала за прецизно читање на тежината се совршени за работа.

Цена на вагата

Немојте да фрлате многу пари, за да ја измерите вашата тежина. Нашите ваги за телесна тежина се 699 денари со бесплатна достава за 1-2 дена, што ги прави неверојатно достапен начин, да ја следите вашата тежина и да ги постигнете вашите фитнес цели!

Грижа и одржувањеа

Сите наши ваги се направени од калена стаклена површина што може да ја избришете со крпа за неколку секунди.

 

 

Elektronski vagi mk

Дигитална вага цена

вага

1 мислење за Телесна вага

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Marjanco Atanasov

  Vi blagodarime za sorabotkata naracka e primena pozz

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  699 ден

  Само 1 останати на залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  EAN: 2000000223070 SKU: telesna-vaga Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart