Тоалетна маса RDT114W01

7,999 ден

Опис на производот:

Боја: Бела
Димензии на производот: ‎80 x 40 x 145 cm
Тежина на артиклот 24,5 кг
Материјал: иверица со меламинска обвивка.

toaletna masa komplet

маса-с-огледало

маса

маса-2-1

тоалетна маса мк

Содржина на пакетот:

1 x маса
9 x сијалица (+ 1 x резервна сијалица)
1 x пакет со додатоци
1 x заштита против навалување
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Тоалетна маса RDT114W01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

7,999 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: RDT114W01 Категории: , ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart