Трпезариска маса со 2 клупи

10,199 ден

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на маса: 70 x 110 x 75 cm
Големина на клупа: 30 x 97 x 50 cm
Вкупна тежина: 27,5 кг
Макс. носивост на масата: 100 kg
Макс. носивост на секој кауч: 100 kg

Овој комплет за јадење дава индустриски шарм и создава релаксирачки амбиент за јадење.

Масата од 70 x 110 x 75 cm е доволно голема за јадење. На 2-те клупи може да седнат повеќе луѓе.

Со едноставните структури, нумерирани делови и јасни упатства, ќе го завршите склопувањето и ќе подготвите сè за кратко време.

Кога не се користат, двете клупи со големина од 30 x 97 x 50 cm.  убаво се сместуваат под масата, заштедувајќи го просторот на вашата трпезарија.

Содржина на пакетот:

1 x трпезариска маса
2 x клупа
1 x комплет со додатоци
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Трпезариска маса со 2 клупи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Трпезариска маса со 2 клупи
Трпезариска маса со 2 клупи

10,199 ден

10,199 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: KDT070B01 Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart