Тркалезни бар столици VASAGLE LBC32X сет од 2 столици

5,300 ден

Бесплатна достава за 1-3 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Спецификации:

– Боја: рустикално кафеава, црна
– Материјал: иверица, нерѓосувачки челик
– Големина на производот: 32cm дијаметар на седиштето, 65cm висина на столчето
– Тежина на производот:  6,9 kg
– Макс. Капацитет на оптоварување по столче: 150 kg

За сите прилики
Поставете ги покрај дневната со чаша вино со вашата сакана, покрај вашата кујна за појадок или на балконот со шолја кафе и прекрасен поглед. Каде и да го поставите овој комплет високи столици и потпирачите за нозе ќе ве поддржат и ќе ве овозможат удобно да седите.

trkalezni bar stolici

бар столици

 

Содржина на пакетот:

– 2 x бар столчиња
– 1 x комплет за склопување
– 1 x инструкции

  • Лесни се за склопување – Благодарение на нумерираните делови и лесните инструкциите за следење склопувањето на овие тркалезни бар столчиња е лесно и едноставно во рок околу 30 минути.

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Тркалезни бар столици VASAGLE LBC32X сет од 2 столици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Тркалезни бар столици VASAGLE LBC32X сет од 2 столици
Тркалезни бар столици VASAGLE LBC32X сет од 2 столици

5,300 ден

Слични производи…

5,300 ден

На залиха

4.67 out of 5
SKU: vasagle-lbc32x Категории: , ,
Рокот за испорака 1-3 дена
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart