Кујнски остров работна маса VASAGLE KKI01BX

7,499 ден

Бесплатна достава за 1-3 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

  • ЗА УБАВИ МОМЕНТИ ВО ВАШАТА КУЈНА: Печете колачиња со вашите деца или подгответе домашна пица со вашата сакана. Работната плоча на овој кујнски додаток е со димензии 120 x 60 cm, што ви дава доволно простор да поминете време за готвење со вашите најблиски овде.
  • СТАБИЛНОСТ: Сосема едноставно! Полиците се изработени од издржлива иверица со меламин фурнир, а структурата е изработена од робустен, мат црн челик – сето ова е комбинирано во кујнска полица која може да носи до 30 кг по полица.
  • НЕМА ПОВЕЌЕ ХАОС: Трите  отворени полици ви овозможуваат да добиете се што ви треба за кратко време. Без разлика дали ви треба брашно, тава или блендер, ќе најдете се право пред вас.
  • ЕДНОСТАВНО СКЛОПУВАЊЕ: Животот е веќе тежок сам по себе, затоа не додавајте дополнителен стрес! Овој кујнски додаток доаѓа со детални инструкции и нумерирани делови за да се направи склопувањето лесно;  вклучени се  и прилагодливите стапала за да се одржува рамнотежа на малку нерамни подови.
  • ШТО ДОБИВАТЕ: Кујнска полица со 3 полици, идеално место за организирање на вашите шишиња со сос, тегли за зачини и микробранова печка и шармантен дизајн од колекцијата ALINRU на VASAGLE за да и дадете пресврт на вашата кујна.

Спецификации:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: Иверска плоча со меламин фурнир, челична конструкција
Вкупна големина на производот: 120 x 60 x 90 cm
Тежина на производот: 26,5 kg
Макс. Капацитет на оптоварување: 30 kg по полица

 

Содржина на пакетот:

1 x Решетка
1 x чанта со додатоци
1 x Инструкции (EN, DE, FR, ES, IT)

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Кујнски остров работна маса VASAGLE KKI01BX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Кујнски остров работна маса VASAGLE KKI01BX
Кујнски остров работна маса VASAGLE KKI01BX

7,499 ден

7,499 ден

4.67 out of 5
SKU: vasagle-kki01bx Категорија:
Рокот за испорака од 14 до 20 работни денови. Доставата е бесплатна.
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart