Дрвена полица за книги VASAGLE

4,999 ден

Опис:

Боја: рустикално кафеава и бела
Број на полици: 6
Димензии на производот: 70 x 24 x 190,5cm
Тежина на артиклот 21,7 кг
Форма: правоаголна, кубна
Стил: Рустикален
Марка: VASAGLE
Материјал: иверица со меламин фурнир.

Дрвена полица за книги мк

библиотека за книги

Дрвена полица за книги скопје

Дрвена полица за книги цена

Дрвена полица

библиотека

Дрвени полици

Дрвени полици за книги

 

 

Детали за производот: Дрвена полица за книги VASAGLE

Боја

кафеава, бела

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Дрвена полица за книги VASAGLE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

4,999 ден

SKU: vasagle-lbc61bx Категории: , ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart