Клупа за чевли VASAGLE LBS73X

- 23%

4,400 ден

кп излог
5 out of 5

8 во залиха

Во цената е вклучена

И доставата до вашиот дом.

Достава за 1-2 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: vasagle-lbs73x Категории: ,

Индустриска елеганција: рустикална кафеава површина за класичен изглед на старо време, цврст црн челик за индустриски шик стил, тие сега се здружуваат на оваа клупа за чевли за да донесат нежен допир во вашиот дом.

за чевли

 

 • На удобно седиште: Седнете на клупата и облечете ги чевлите без брзање. Цврстата челична конструкција може да издржи до 90kg.
 • Нема повеќе купишта чевли: Две мрежести полици сместуваат 6-8 пара чевли и ви даваат уреден влез; горната полица е совршена за вашата работната торба и чантата да се остави на крајот од денот.
 •  Со лесни за следење инструкции и нумерирани делови, можеби нема ни да забележите дека веќе сте го завршиле склопувањето и дека стои во ходникот и ве чека да ги пробате вашите нови чевли.
 • Што добивате: клупа за чевли од нашата колекција BRYCE, 2 мрежести полици, лесен процес на склопување и шик начин за обновување уреден ходник.
 • Шармантен изглед: Рустикална кафеавата боја со зрно од дрво во оваа клупа за чевли ќе го разубави вашиот влез.
 • Нема повеќе нишање: Со прилагодливи стапала, оваа клупа за чевли секогаш може да остане стабилна, дури и на малку нерамни подови.
 • Скроти ги твоите чевли: Кажете му збогум на неуредниот куп чевли! 2 мрежести полици ги поздравуваат вашите чевли да се смират.

Чевларник

 

Спецификации:

Боја: рустикална кафеава, црна
Материјал: честички, челик
Големина на производот: 73 cm должина x 30 cm ширина x 45 cm висина
Тежина на производот: 6,8 kg
Макс. Оптоварување на седиштето: 90 kg

 

 

 

Содржина на пакетот:

1 x Клупа за чевли
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции

5 мислења за Клупа за чевли VASAGLE LBS73X

Слики од корисниците

Image #1 from Zeynel Qazimoski
Image #2 from Александар
Image #1 from Zeynel Qazimoski

Zeynel Qazimoski

Super

Image #2 from Александар

Александар

Одличен производ нарачав еден. Бев толку импресиониран, нарачав друг. лесно се склопува и многу цврсто изгледа.

Image #1 from Zeynel Qazimoski
Image #2 from Александар
 1. Ali Ibraimi

  Odlicna i cvrsto izrabotena ista kako na slikite👌

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Viktor Ilievski

  Idealen i kvaliteten proizvod za cuvanje na cevli

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Zeynel Qazimoski

  Super

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Zeynel Qazimoski
 4. Ivonaa

  Samo sto mi ja dostavija prezadovolna sum

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Александар

  Одличен производ нарачав еден. Бев толку импресиониран, нарачав друг. лесно се склопува и многу цврсто изгледа.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Александар
Вашето мислење

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Откажи

Клупа за чевли VASAGLE LBS73X
Клупа за чевли VASAGLE LBS73X

4,400 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги