VASAGLE Полица за чевли LBS15BX

5,500 ден

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Немате повеќе простор за складирање? Ова е одлично решение за неуреденоста на чевлите!
4-те долги полици нудат доволно простор за уредно да ги наредите сите ваши чевли.

Нема повеќе неуредни чевли: Сите семејни чевли се натрупуваат во ходникот? Наместо случајно да ги ставате во аголот, можете да ги сместите на овој 5-степен држач за чевли.

Стабилност: Опремен е со прилагодливи стапала, оваа полица за чевли може да стои  дури и на нерамни подови; исто така, вашите плочки и дрвени подови се заштитени од гребнатини.

Што добивате: 5-степена полица за чевли со илустрирани упатства, торба за склопување и атрактивен дизајн од колекцијата INDESTIC на VASAGLE за да додадете повеќе шарм во вашиот ходник.

Полица за чевли

 

Stalaza za cevli

Plakar za obuvki

Спецификации:

 • Боја: рустикално кафеава, црна
 • Материјал: дрво, нерѓосувачки челик
 • Големина на производот: 100cm x 30cm x 92,5 cm
 • Тежина на производот: 10,6 kg
 • Макс. Капацитет на оптоварување на горната полица: 10 kg
 • Макс. Капацитет на оптоварување на секоја мрежна полица: 5 kg

Содржина на пакетот:

1 x клупа за чевли
1 x комплет со додатоци
1 x инструкции

4 мислења за VASAGLE Полица за чевли LBS15BX

5.0 од 5
4
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Ефремова Весна

  Долго размислував да го купам, но не најдов разумна цена пред да го видам овде, најевтино онлајн.!

  • Покрај тоа што е толку убава.!
  • Исклучително е практична со многуте големи прегради.
  • Лесно разбирлив опис.
  • Стабилна

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Aleksovski Dejan

  Odlicna e i prakticna

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Marija Atanasoska

  Kvalitetno napravena vredi za parite

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Radoslav

  Одличен квалитет на изработка и материјали

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Слични производи…

  Клупа за чевли VASAGLE LBS73X

  На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  4,400 ден
  23%

  Полица од бамбус SONGMICS LBS04N

  Само 3 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  2,599 ден

  Шкаф за чевли VASAGLE LHS10WT

  Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

  5,999 ден

  5,500 ден

  На залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: vasagle-stalaza-za-cevli Категории: , ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart