Клупа за чевли VASAGLE LBS75X

5,300 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Спецификации:
Димензии на производот: 80 x 30 x 48cm
Материјал: Метал
Материјал за рамка: Метал
Индустриски стил
Финиш за мебел: црно
Тежина на ставката: 8,1 килограми
Инструкции за нега на производот: избришете со сува крпа
Препорака за максимална тежина: 90 килограми

 

 

 

 

 

Содржина на кутијата:

1 x Полица за чевли
1 x Инструкции (EN, FR, DE, ES, IT)
1 x Додатоци

 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Клупа за чевли VASAGLE LBS75X”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

5,300 ден

На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: vasagle-lbs75x Категории: , ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart