Сет од 2 клуб масички VASAGLE

6,100 ден

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Опис:

Овие масички со тркалезни врвови и геометриски основи внесува новина во вашата дневна соба. Овој комплет за маси е дизајниран да го трансформира вашиот животен простор.

Погледнете ги кружните врвови, геометриските основи, рустичните површини и црните метални рамки – тие лесно ќе ги привлечат погледите на вашите гости кога ќе влезат.

Користете ги поединечно или заедно? Од вас зависи. Користете ги 2-те маси одделно во различни простории како странични маси за да ги чувате вашите потреби на дофат или користете ги заедно како комплет за да ја разубавите вашата соба.

masi mk

масички-мали-црна

klub masi klub masi klub masi klub masi klub masi klub masi

Склопување без потешкотии: Нема тешко склопување овде. Со нумерирани делови и јасни упатства, овие масички ќе ги составите без многу напор.
Што добивате: Сет од 2 индустриски маси за кафе направени со цврсти нерѓосувачки челични рамки и квалитетни честички за да ја преуредат вашата дневна соба.

mala-masicka-za-dnevna-

mali masi cena

masicki-mali skopje

crna-masicka

masicki-dimenzija

Карактеристики:

Цврстата челична рамка и врвните честички нудат максимум 20 kg. статичко оптоварување за секоја масичка.
Можете да се потпрете на нив: со силни поврзувачки делови, челичната основа подобро ја поддржува вашата сакана вазна и книги.
Кажете му ДА на рустикалниот шарм: Рустикален кафеав, бел или црн врв со зрно од дрво ја прави оваа маса да биде прекрасен украс во вашата дневна соба.

Спецификации:

Боја: рустикално кафеава, црна и бела
Материјал: иверица, нерѓосувачка челична рамка
Големина на голема масичка:  50cm x 40cm
Големина на мала масичка: 40cm x 36cm
Вкупна тежина: 8,2 kg
Макс. оптоварување на секоја масичка за кафе: 20 kg

Содржина на пакетот:

1 x голема масичка
1 x мала масичка
1 x комплет за склопување
1 x инструкции

Детали за производот: Сет од 2 клуб масички VASAGLE

Боја

, ,

14 мислења за Сет од 2 клуб масички VASAGLE

4.9 од 5
13
1
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Angelina Angelovska

  Isti se kako na slikite sovrseno se vklopuvaat so mojot mebel, vi blagodaram

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Angelina Angelovska
 2. Oliver

  Prekrasni se! Gi preporacuvam.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Oliver
 3. Драгана Павловска

  Честитки за професионалната услуга и браво за одлуката за бесплатна достава.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Nikolina

  Moderni i prekrasni, ona sto mu e potrebno na sekoj dom za da izgleda prekrasno i unikatno

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Nikolina
 5. Sabina Mehmeti

  Gi obozavam. Sovrseno se vklopija vo mojata dnevna soba

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Sabina Mehmeti
 6. Aneta Blazevska

  Odlicen kvalitet!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Aleksandra Petkovska

  Zdravo mi stasaa masickite mnogu se ubavi, vi blagodaram

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 8. Anonymous

  Odlicen proizvod.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 9. Anonymous

  Супер квалитет

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 10. Slavica

  Gi obozavam preubavi se

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 11. Душко

  Масичките се идентични како на фотографијата во понудата.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Душко
 12. Marijana

  Prezadovolna sum od masickite, Vi blagodaram.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 13. Anonymous

  Мислам дека цената е висока за овој производ.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 14. Сандра Н.

  Масичките изгледаат идентично како на сликите. Доаѓаат расклопени со сите потребни штрафови, инбус клуч и упатство за склопување за сам да си ги склопиш. Лесни се и одличен квалитет. Препорачувам!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Направена е нарачка за масички, Ама се работи сами за еден сет кафеава боја. Како може да се сторнира нарачката- наместо два сета треба само еден natasa litvinenko праша на ноември 12, 2023
  (0) (0)

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Слични производи…

  Клуб маса VASAGLE LCT61X

  Само 3 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  6,100 ден

  Сет од три клуб маси VASAGLE LNT13X

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  4,800 ден

  Тркалезна масичка VASAGLE LCT88X

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  6,499 ден
  19%

  6,100 ден

  SKU: vasagle-let040b01-klub-masicki Категории: , ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart