Сет од 2 клуб масички VASAGLE LET040B01

- 23%

6,100 ден

кп излог
5 out of 5

2 во залиха

Во цената е вклучена

И доставата до вашиот дом.

Лесна монтажа

За 10 минути.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: vasagle-let040b01-klub-masicki Категории: , ,

Најпродаваниот бренд за мебел, на Amazon.com, сега достапен и во Македонија.

Заборавете на оние масички што се само „земени и ставени таму“. Оваа рустикална маса со тркалезни врвови и геометриски основи внесува новина во вашата дневна соба. Овој комплет за маси е дизајниран да го трансформира вашиот животен простор. Погледнете ги кружните врвови, геометриските основи, рустичните површини и црните метални рамки – тие лесно ќе ги привлечат погледите на вашите гости кога ќе влезат.

 

 

Користете ги поединечно или заедно? Од тебе зависи. Користете ги 2-те маси одделно во различни простории како странични маси за да ги чувате вашите потреби на дофат или користете ги заедно како комплет за да ја разубавите вашата соба.

klub masa

 

Склопување без потешкотии: Нема тешко склопување овде. Со нумерирани делови и јасни упатства, овие табели ќе ги составите без многу напор.
Што добивате: Сет од 2 индустриски маси за кафе направени со цврсти челични рамки и квалитетни честички за да ја преуредат вашата дневна соба.

 

клуб маси димензии

Карактеристики:

Цврстата челична рамка и врвните честички нудат максимум 20 kg. статичко оптоварување за секоја масичка.
Можете да се потпрете на нив: со силни поврзувачки делови, челичната основа подобро ја поддржува вашата сакана вазна и книги.
Кажете му ДА на рустикалниот шарм: рустикален кафеав врв со зрно од дрво ја прави оваа маса да биде прекрасен украс во вашата дневна соба.

 

 

Спецификации:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: честички, челична рамка
Големина на голема масичка за кафе:  50cm x 40cm
Големина на мала масичка за кафе: 40cm x 36cm
Вкупна тежина: 8,2 kg
Макс. Статично оптоварување на секоја масичка за кафе: 20 kg

Содржина на пакетот:

1 x голема масичка за кафе
1 x мала масичка за кафе
1 x комплет за склопување
1 x Инструкции

VASAGLE Забелешки:

На децата не им е дозволено да се качуваат или стојат на производот за да избегнат повреда од превртување.
Hе дозволувајте децата да си играат со масичките поради можен ризик од заглавување на прстот, вратот и главата.

клуб маса

Клуб маси цени
Klub masi online

8 мислења за Сет од 2 клуб масички VASAGLE LET040B01

Слики од корисниците

Image #1 from Sabina Mehmeti
Image #2 from Nikolina
Image #3 from Oliver
Image #4 from Angelina Angelovska
Image #1 from Sabina Mehmeti

Sabina Mehmeti

Gi obozavam. Sovrseno se vklopija vo mojata dnevna soba

Image #2 from Nikolina

Nikolina

Moderni i prekrasni, ona sto mu e potrebno na sekoj dom za da izgleda prekrasno i unikatno

Image #3 from Oliver

Oliver

Prekrasni se! Gi preporacuvam.

Image #4 from Angelina Angelovska

Angelina Angelovska

Isti se kako na slikite sovrseno se vklopuvaat so mojot mebel, vi blagodaram

Image #1 from Sabina Mehmeti
Image #2 from Nikolina
Image #3 from Oliver
Image #4 from Angelina Angelovska
 1. Anonymous

  Odlicen proizvod.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Aleksandra Petkovska

  Zdravo mi stasaa masickite mnogu se ubavi, vi blagodaram

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Aneta Blazevska

  Odlicen kvalitet!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Sabina Mehmeti

  Gi obozavam. Sovrseno se vklopija vo mojata dnevna soba

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Sabina Mehmeti
 5. Nikolina

  Moderni i prekrasni, ona sto mu e potrebno na sekoj dom za da izgleda prekrasno i unikatno

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Nikolina
 6. Драгана Павловска

  Честитки за професионалната услуга и браво за одлуката за бесплатна достава.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Oliver

  Prekrasni se! Gi preporacuvam.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Oliver
 8. Angelina Angelovska

  Isti se kako na slikite sovrseno se vklopuvaat so mojot mebel, vi blagodaram

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Angelina Angelovska
Вашето мислење

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Откажи

Сет од 2 клуб масички VASAGLE LET040B01
Сет од 2 клуб масички VASAGLE LET040B01

6,100 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги