Мултифункционална полица VASAGLE KKS90X

- 23%

7,990 ден

кп излог
5 out of 5

6 во залиха

Во цената е вклучена

И доставата до вашиот дом.

Достава за 1-2 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: vasagle-polica-kks90x Категории: ,

 • Организатор на хаосот во кујна. Предметите што некогаш биле заглавени на работните површини – термо бокали, тостери, блендери – сега можат да бидат организирани на 4-те полици од решетката на оваа кујнска полица за да го искористите максимумот од целиот достапен простор.
 • Јачина за секое ниво: клучната причина да се одлучите за оваа мултифункционална кујнска полица е нејзината цврста конструкција – изградена со издржливи честички и засилена со цврста челична рамка, секоја полица може лесно да ги чува вашите работи во сигурни раце.
 • Подобрете го безвременскиот вкус: овозможете ѝ на вашата кујна освежување што е шармантно и практично; Современата мешавина од рустикална кафена и мат црна боја и дава на оваа кујнска полица уникатен изглед што ќе сакате да го покажете за време на вашата следна вечера.
 • Едноставно склопување? Да! Зафатени сте со  подготвување на  оброци за семејни собири? Опуштете се. Ние нема да ви додадеме проблеми на вашето време за готвење. Оваа кујнска полица доаѓа со јасни упатства и нумерирани делови за лесно склопување.
 • Складирање, стил, стабилност и едноставно склопување, што повеќе можете да побарате?
  Шест S-куки! Можете да ги обесува те вашите најкористени прибори, од даски за сечкање до крпи – нема повеќе да се борите со планина од предмети за да ги најдете во преполната фиока!

 

Во кујната:

Претворете ја вашата кујна во место каде што сакате да бидете и уживајте во полесниот живот со оваа кујнска полица.

Во дневната соба:

Ставете ги вашите книги, растенија во саксии или други украси на полиците за складирање за да го прикажете она што го сакате.

 

 

Спецификации:

 • Боја: рустикална кафеава, црна
 • Материјал: иверица, челик
 • Големина на производот: 90cm должина x 40cm ширина x 84cm висина
 • Тежина на производот:21 kg
 • Максимална носивост: 90 kg

kujnska polica

 

 

Содржина на пакетот:

 • 1 x метална решетка
 • 6 x куки во облик на S
 • 1 x фиксатор за на ѕид
 • 1 x комплет за склопување
 • 1 x Инструкции

VASAGLE Забелешки:

 • Децата не смеат да се качуваат или да играат на производот.
 • Прицврстете го производот на ѕид со вклучениот комплет против превртување за безбедност.
 • Внимателно проверете дали големината на вашата микробранова печка или други кујнски елементи одговара.

кујна

Карактеристики:

 • МОБИЛНА КУЈНА: Оваа количка поминува низ вашата кујна на 4 цврсти тркала, обезбедувајќи зачини, масла и сосови веднаш до шпоретот. Заклучете ги двете сопирачки на мобилната количка за да спречите превртување на состојките
 • СЕКОГАШ ИМА КУКА НЕКАДЕ, НЕЛИ? Да! Покрај полицата, ви испраќаме и 6 куки во форма на S, кои се совршени за закачување на лажици за готвење или суви крпи
 • НИШТО ПОЛЕСНО ОД ТОА! Поврзете ги цврстите метални шипки од 2cm x 4cm и зашрафете ги полиците. За само 15 минути, имате робусна повеќенаменска полица за вашата кујна, канцеларија или дневна соба

 

5 мислења за Мултифункционална полица VASAGLE KKS90X

Слики од корисниците

Image #1 from Dafina Bogdanovska
Image #2 from Теодора Додевска
Image #3 from Bogdan
Image #1 from Dafina Bogdanovska

Dafina Bogdanovska

Sobira mnogu proizvodi, lesno se sostavuva i izgleda odlicno. Preporacuvam

Image #2 from Теодора Додевска

Теодора Додевска

Го користиме како бар количка и изгледа одлично . Многу е цврсто и елегантно.

Image #3 from Bogdan

Bogdan

Cvrsta i odlicno dizajnirana, vredi za site pari.

Image #1 from Dafina Bogdanovska
Image #2 from Теодора Додевска
Image #3 from Bogdan
 1. Cvetanka

  Kvalitetna i prakticna po odlicna cena

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Dafina Bogdanovska

  Sobira mnogu proizvodi, lesno se sostavuva i izgleda odlicno. Preporacuvam

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Dafina Bogdanovska
 3. Теодора Додевска

  Го користиме како бар количка и изгледа одлично . Многу е цврсто и елегантно.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Теодора Додевска
 4. Снежана

  Одличен додаток!Сакав повеќе да ја организирам кујната и ова совршено се вклопува а изгледа и убаво.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Bogdan

  Cvrsta i odlicno dizajnirana, vredi za site pari.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Bogdan
Вашето мислење

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Откажи

Мултифункционална полица VASAGLE KKS90X
Мултифункционална полица VASAGLE KKS90X

7,990 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги