Y50 TWS Bluetooth слушалки

(1 Мислење)

599 ден

СПЕЦИФИКАЦИИ

Сертификација: CE
Моќност на слушалките: 55 mA
Преграда за полнење: 450 mA
Време на слушање: околу 3 часа
Принцип на вокализам: Хибридна технологија
Потекло: Кина
Активно поништување на шум: Да
Материјал: Метал, Пластика
Контролно копче: Да
Комуникација: Безжична
Контрола на јачината на звукот: Да
Водоотпорен: Да
Безжичен тип: bluetooth
Дали е безжичен: Да
Bluetooth верзија: 5.0
Начин на полнење: Кутија за полнење
Апликација за поддршка: Не
Функција: за видео игра, обични слушалки, HiFi слушалки, спорт
Со микрофон: Да
Карактеристики: со микрофон, активно поништување на шум

slusalki za sport

slusalki neptun ceni

neptun slusalki ceni

слушалки сетек цени

сетек слушалки

најпродавани слушалки нептун

slusalki na popust

слушалки на попуст

skopje slusalki

best earphones

slusalki za muzika

Пакет вклучува:
1*Слушалки
1 * Упатство за употреба
1 * USB кабел за полнење

Детали за производот: Y50 TWS Bluetooth слушалки

Боја

,

1 мислење за Y50 TWS Bluetooth слушалки

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Marjan Stojanovski

  Dobri se gi zedov

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  599 ден

  SKU: y50-tws-bluetooth-слушалки Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart