S6 Plus TWS 5.1 Bluetooth слушалки

1,200 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Име на ставка: слушалки
Боја: Сина, виолетова, црна
Материјал: ABS, метал
Bluetooth верзија: 5.1
Капацитет на батерија за слушалки: 38 mAh
Капацитет на кутијата за полнење: 260 mAh (вклучено)
Начин на полнење на кутијата за полнење: Полнење преку USB
Време на полнење на слушалките: 40 минути
Време на полнење на кутијата за полнење: 3 часа
Траење на батеријата на слушалките: 3 часа
Број на пати може да се полни кутијата за полнење: 3 пати
Контролен метод: Копче
Карактеристики: LED екран во боја, пренослив, мини
Големина: 4,9cm x 4,9cm x 3,1cm/1,93″ x 1,93″ x 1,22″ (приближно)

Истакнати функции: дигитален екран која го покажува магнетното полнење и часот.

tehnomarket slusalkineptun blutut slusalkigaming slusalki

jbl slusalki

setec headphonesbluetooth slusalki skopjesetec mk slusalkivodootporni slusalki

anhoch slusalki bluetoothслушалки за телефонgaming headphonesbest headphonesblutut slusalki skopjeслушалки скопјеблутут слушалки мк

најпродавани слушалки

slusalki za telefon

Пакување на производот:
1* Слушалки
1* Кутија за полнење
1* Кабел за полнење
1 * Упатство за употреба

Детали за производот: S6 Plus TWS 5.1 Bluetooth слушалки

Боја

, ,

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “S6 Plus TWS 5.1 Bluetooth слушалки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

1,200 ден

SKU: s6-plus-tws Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart