Табуретки

Категории

Се прикажуваат сите 8 резултати

Мала табуретка со простор за складирање Songmics LSF27Z

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

1,900 ден

Голема табуретка SONGMICS LSF702

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 4,000 ден.Current price is: 3,200 ден.
20%

Голема табуретка за складирање SONGMICS LSF77KV1

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

3,400 ден

Taburetki od sopstveno proizvodstvo

Распродадено

Нема на залиха

3,400 ден
Табуретката може да додаде многу стил и функционалност во секоја соба. Изберете табуретка за складирање или клупа за складирање за да додадете дискретен простор за складирање во вашата дневна соба, домашна канцеларија или спална соба.
Фотељи и табуретки
Taburetki mk
Taburetki ceni
Честер табуретка
Taburetki skopje
Н**** Б****
Пристоен квалитет. Добра боја. Многу простор за складирањ...
Пристоен квалитет. Добра боја. Многу простор за складирање и има и централен делител.
Голема табуретка за складирање SONGMICS LSF77KV1 photo review
М**** Г******
Нарачав еден затоа што за цената не бев сигурен дека ќе б...
Нарачав еден затоа што за цената не бев сигурен дека ќе биде во ред. Убаво сум импресиониран! Сокрива ТОН играчки. Изгледа одлично! Нарачувам втора за мојата дневна соба!
Голема табуретка за складирање SONGMICS LSF77KV1 photo review
И***
Овој отоман е супер издржлив и покрај тоа што се преклопу...
Овој отоман е супер издржлив и покрај тоа што се преклопува. Можете да седнете да скокате или да правите што било и нема да падне. Складирањето е совршено. Прилега на многу мои алишта, така што сега не морам да земам друга фиока. Тоа е како 2 во 1!!
Голема табуретка за складирање SONGMICS LSF77KV1 photo review
С********* А*
Не очекував многу и само го нарачав ова за моето куче пол...
Не очекував многу и само го нарачав ова за моето куче полесно да се качи на креветот, но пријатно сум изненаден колку добро е конструиран. Јас би предложил да седите надвор првата вечер бидејќи има силен мирис на нова ткаенина/мирис на пластична обвивка.
Голема табуретка за складирање SONGMICS LSF77KV1 photo review
Голема табуретка за складирање SONGMICS LSF77KV1 photo review
Голема табуретка за складирање SONGMICS LSF77KV1 photo review
+1
Д**
Ми се допаѓа што нема да се сруши кога ќе ја седнам мојат...
Ми се допаѓа што нема да се сруши кога ќе ја седнам мојата рамка од 220 килограми на неа!😁
Голема табуретка за складирање SONGMICS LSF77KV1 photo review
Голема табуретка за складирање SONGMICS LSF77KV1 photo review
Голема табуретка за складирање SONGMICS LSF77KV1 photo review
+1
P*
Го добивме ова за нашиот RV. Лесен е и лесен за составува...
Го добивме ова за нашиот RV. Лесен е и лесен за составување. Удобно е да се седи. Има многу простор за складирање. Го сакам и би го препорачал.
Голема табуретка за складирање SONGMICS LSF77KV1 photo review
С*******
Сакав дополнително складирање, дополнително седење и клуп...
Сакав дополнително складирање, дополнително седење и клупа за моето кученце да гледа низ прозорецот. Беше буквално толку лесно штотуку се појави и беше составено за две секунди. Зачуден сум што пишува дека може да издржи 660 фунти. Се чувствува квалитетно, супер одлично за цената. препорачувам
M*** Z******** D*****
Iskreno toa ne e taburetka toa e kutija za skladiranje.Se...
Iskreno toa ne e taburetka toa e kutija za skladiranje.Sedenjeto e nevozmozno zatoa sto e nestanilna
A********
This is
А*********
Одлична за цената.
И****
Одлична, цврст горен дел,убав материјал,иста како на слик...
Одлична, цврст горен дел,убав материјал,иста како на сликата
M**** J****
Prakticno
Повеќе
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart