Табуретка EKHO

4,999 ден

Опис

Боја: Маслинесто зелена, карамелно кафеава и црна
Материјал: челик, 25D пена со висока еластичност, PU (полиуретанска) кожа, иверица
Големина на производот: (40 x 120 x 45 см)
Тежина на производот: (7,6 kg)
Макс. Вкупен капацитет на оптоварување: (300 kg)

кожна табуретка

изработка на табуретки

табуретки

мали табуретки

детски табуретки

табуретка за складирање

голема табуретка

табуретка со кутија

Висок капацитет на носивост – Со цврста челична рамка, оваа клупа за спална соба самоуверено издржува импресивен товар до 300кг.

фотелји

Чистење без напор – Изработена од синтетичка кожа која лесно се чисти, оваа клупа обезбедува одржување без мака.

табуретка

кожни табуретки

Содржина на пакетот:
1 x табуретка
1 x комплет за додатоци
1 x Упатство

Детали за производот: Табуретка EKHO

Боја

Маслинесто зелена, Карамелно кафеава, Црна

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Табуретка EKHO”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

4,999 ден

SKU: N/A Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart