Голема табуретка SONGMICS LSF702

- 20%

3,200 ден

4.95 out of 5

На залиха

Во цената е вклучена

И доставата до вашиот дом.

Лесна монтажа

За 10 минути.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Рокот за испорака 1-3 дена
SKU: songmics-lsf702-taburetka Категории: ,

Оваа голема табуретка за складирање на SONGMICS е фино изработена од врвна вештачка кожа и квалитетен медијапан, целата конструкција после поставување останува цврста и удобна, нејзиниот декоративен изглед одговара на секој внатрешен декор и мебел.

Табуретката може да ја користите  во вашиот ходник како влезна клупа за седење и складирање на вашите чевли, како масичка за кафе за ставање на пијалаци или храна, ковчег за играчки, скалило за кучиња итн.

Дизајнот што се склопува ви овозможува лесно да поставите пријатна клупа за неколку секунди; може лесно да се превиткува рамно кога не се користи, складирањето зазема малку простор; совршен за студентски домови и РВ

Taburetki ceni Табуретки Taburetki skopje

Спецификација на производот:

– Боја: Црна

– Материјал на тапацир: вештачка кожа

– Материјал на полнење на седиштето: сунѓер за софа

– Градежен материјал: Е1 стандардна плоча со влакна со средна густина

– Долен материјал: Оксфордска ткаенина

– Димензија на производот:  (110 x 38 x 38 cm)

Taburetki mk Taburetki ceni mk

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Голема табуретка SONGMICS LSF702”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Голема табуретка SONGMICS LSF702
Голема табуретка SONGMICS LSF702

3,200 ден

Слични производи…

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се