Најпродаван

Апарат за стомачни мускули Mobile-Gym

- 38%

Original price was: 800 ден.Current price is: 499 ден.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Бесплатна достава, за 1-2 дена низ цела македонија.

Плаќање на рака. Може да се види пред да се плати.

Замена или враќање, во рок од 35 дена.

Загарантирано најдобра цена!

Карактеристики на производот:

Димензии: 18 cm x 16,8 см
Излез: 100-240 V, 50 / 60Hz
Влез: IDC5V 1000mA
Шест различни програми со 4 нивоа на интензитет, кои помагаатат во согорувањето на маснотиите и зацврстување на мускулите
Не штети на човечкото тело
Безжичен уред
Оформете ги вашите стомачни мускули без напорно вежбање.
Технологија за стимулирање на стомачните мускули, помага да се дефинираат мускулите.
Ги намалува масните клетки околу стомакот.
Безбеден и едноставен за користење.
Може да се користи и додека ги извршувате секојдневните задачи во текот на денот.
Овој мускулен тонер може да ви помогне да ги тонизирате, затегнете и зајакнете вашите мускули на телото и да добиете совршена фигура по последователна употреба на овој производ за 6-8 недели (околу 25 минути, 2 пати на ден, 10мин. ниско ниво, 10мин. средно ниво, 5мин. високо ниво).
Прочитајте го упатството пред употреба за правилно користење на уредот.

Детали за производот: Апарат за стомачни мускули Mobile-Gym

Item Type

Massage & Relaxation

Size

Medium

Model Number

6 pach EMS

Material

ABS

Application

Abdomen

6 мислења за Апарат за стомачни мускули Mobile-Gym

5.0 од 5
6
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. A****** B*****
  Top
  A********
  Одличен додаток за вежбање 💪
  И**** А****
  Пријатно изненаден од квалитетот на производот
  A********* A*********
  Proizvodot za stomacni e odlicen go koristam sekojdnevno ...
  Proizvodot za stomacni e odlicen go koristam sekojdnevno otkako go zedov 👌💪
  R***** S*********
  Go preporacuvam aparatot za stomacni raboti sovrseno a i ...
  Go preporacuvam aparatot za stomacni raboti sovrseno a i lesno se koristi eve jas go koristam dve nedeli i imam soliden rezultat
  Т********* Д****
  Одличен симулатор, различни режими и моќ, супер работи, м...
  Одличен симулатор, различни режими и моќ, супер работи, мислам дека е одличен додаток за вистински тренинг

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Апарат за стомачни мускули Mobile-Gym
  Апарат за стомачни мускули Mobile-Gym

  Original price was: 800 ден.Current price is: 499 ден.

  Original price was: 800 ден.Current price is: 499 ден.

  Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: апарат-за-стомачни-мускули-mobile-gym Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart