Гардеробер SONGMICS LSF03H

3,700 ден

Гардероберот е совршено решение за натрупаноста од облеката која ја имате во вашата просторија. Полиците се изработени од неткаен материјал со водоотпорен слој кој е издржлив и лесен за чистење и железни нерѓосувачки цевки за поголема стабилност на гардероберот. Вратите имаат вграден патент кој ја штитат вашата облека од прашина и нечистотија.Гардеробата едноставвно се вклопува во секоја просторија!

Така, гардероберот на SONGMICS е одличен избор за вас!

 

Спецификации:

Боја: Црна и Сива
Материјал: 75 g/m2 неткаен материјал, 75 g/m2 филмска облога, нерѓосувачки железни цевки
Големина на производот: 150 x 45 x 175 cm
Тежина на производот: 5 кг
Макс. Капацитет на  оптоварување по полица: 5 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на висечката шина: 15 kg

 

Содржина на испорака:

1 x Гардеробер
1 x Упатство

 

Детали за производот: Гардеробер SONGMICS LSF03H

Боја

,

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Гардеробер SONGMICS LSF03H”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

3,700 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: гардеробер-songmics-lsf03h Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart