Дрвена кутија за часовници SONGMICS JOW008K01

2,230 ден

Спецификации

Боја: рустикална кафеава
Бренд: SONGMICS
Материјал: Дрво
Посебна карактеристика: Голем капацитет, цврст
Препорачани употреби за производот: Ѓердани, белегзии, прстени, часовници, обетки
Димензии на производот: 19D x 27W x 12,5H сантиметри
Целна публика: Мажи, жени, девојки
Форма: Правоаголна

кутија за часовници и накит

кутија за часовници скопје

klasicna kutija za casovnici

kutija za casovnici ceni

кутија за часовници цени

univerzalna kutija za casovnici

kutija za casovnik podarok

kutii za casovnici i nakit

 

1 мислење за Дрвена кутија за часовници SONGMICS JOW008K01

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Marijana

  Mnogu ubava

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Marijana
  Image #2 from Marijana
  Image #3 from Marijana

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Дрвена кутија за часовници SONGMICS JOW008K01
  Дрвена кутија за часовници SONGMICS JOW008K01

  2,230 ден

  2,230 ден

  Нема на залиха

  SKU: дрвена-кутија-за-часовници-songmics-jow008k01 Категории: , ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart