- 46%

1,399 ден

Само 5 останати на залиха

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: lige Категорија:

Спецификации:
Дијаметар: 40mm
Дебелина на каишката: 7mm
Должина: 24см
Ширина: 20мм
Отпорност на вода: 3Bar

Карактеристики:
Кварцено движење (Јапонски механизам).
Материјал на огледалото: Hardlex

Количините се ограничени!

 

Детали за производот: LIGE

Brand Name

LIGE

Style

Fashion & Casual

Clasp Type

Hook Buckle

Water Resistance Depth

3Bar

Movement

QUARTZ

Case Material

Stainless Steel

Band Length

23.5cm

Dial Window Material Type

Hardlex

Case Thickness

10mm

Band Width

20mm

Case Shape

Round

Item Type

Quartz Wristwatches

Boxes & Cases Material

Paper

Model Number

LIGE 9949

Band Material Type

Stainless Steel

Feature

Shock Resistant, Auto Date, Complete Calendar, Water Resistant, Swim, Week Display

Dial Diameter

40mm

Men's Watches

Montre Homme Reloj Hombre

Quartz-watch

Business Watch

Men Watch

Mens Watches Top Brand Luxury

LIGE

Fashion casual

Features

waterproof, shockproof, visual impact

Watch Men

Sport Watch Men Watches

Watch Men's

Watches Gift For Men

Relogios Masculino

reloj hombre

New product

original brand

Material

Stainless steel

2 мислења за LIGE

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Denis Jakimov

  Super e, izgleda moderno i skapo

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Denis Jakimov
 2. Rahman Shabani

  Odlicen saat, brza isporaka

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Rahman Shabani

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се