Електрична кујнска вага

- 44%

499 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Карактеристики:

1. Направен е од високо квалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно користење.
2. Прекрасен изглед, специјален површински третман.
3. Oдличен за употреба
4. Широк LCD екран, лесен за читање.
5. Широка основа, и голема платформа за мерење.
6. Сензор за високa прецизност на мерење.
7. Ниска потрошувачка на енергија. Користи две батерии.
8. Функција на тара
9. Автоматско заклучување на отчитувањето кога податоците се стабилни.
10. Скалата автоматски ќе се исклучи кога е во состојба на мирување, со цел да заштедите енергија.
11. Разновидна скала може да се користи во кујна, пошта или канцеларија.

Спецификации:

1. Состојба: Нова
2. капацитет / точност: 1гр
3. Единици: грам
4. точност: 1гр
5. Екран: ЛЦД
6. Батерија: 2 * AA (5 #) батерија
7. Големина: Како што е прикажано
vaga
Кујнска вага

Кујнска вага

Кујнска вага

вага

5 мислења за Електрична кујнска вага

5.0 од 5
5
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Frosina Jakimovska

  Ja dobiv kvalitetetno e izrabotena i tocno meri

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Aneta Velickovska

  Odlicna

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Milenkovska Marina

  Fala vi, vagata e predobra

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Suzana Стојановска

  одлична

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Зоран Гроздановски

  Добра, има праг од 3-4 грама за да покаже некоја тежина, но не сме златари да цепидлачиме. Перфектна достава, без скриени трошици како кај некои доставувачи. Препорачувам

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  499 ден

  499 ден

  На залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  EAN: 2000000192918 SKU: електрична-кујнска-вага Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart