Панини албум – Аргентина 78

Состојба како на сликите.
Нема пишување и шарање по албумот.
Дури и резултатите не беа запишани во предвидените места.
Единствената мала маана на албумот е – во горниот агол е закинат околу 0,5 см.
Прекрасна колекционерска ставка.
На кого одговара овој албум, нека лицитира.
Вреди да го имате во вашата колекција.
Почнуваме од 100 динари, а вие проценете колку вреди овој албум.
Среќна аукција!

Детали за производот: Панини албум – Аргентина 78

Цена на достава

100 денари

Достава преку:

Еко логистик

Состојба

Половно

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Панини албум – Аргентина 78”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

SKU: панини-албум-аргентина-78 Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart