Перница на надувување INTEX

499 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Спецификации:

Боја: Сина
Материјал за полнење: Памук
Големина: 43 cm x 28 cm
Тип: Патничка перница
Големина: Стандардна
Водоотпорна

 

 

 

pernica intex

 

pernici za plaza

 

pernici za na plaza ceni

перници на надувување

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Перница на надувување INTEX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Слични производи…

Воздушен душек INTEX

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

1,999 ден
20%

499 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: перница-на-надувување-intex Категории: , , ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart