Полица за облека на тркала SONGMICS HSR13BKV1

Рокот за достава на овој производ е 20-25 дена

Бесплатна достава

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

podvizni zakacalki na trkalca

Совршена за домашна употреба: за облека без туткање, нашата рачка за облека што може да се продолжува е одлично решение за складирање за да се осигурате дека вашата облека ќе го задржи оној „штотуку испеглан“ изглед. Најдобриот дел е што доаѓа и со долна полица, за да можете да ставите кутии за складирање.

Спецификации:

Боја: Црна
Материјал: Нерѓосувачки челик, PP тркалца
Големина на производот: 45,4 x (92-132) x 160 cm (Д x Ш x В)
Тежина на производот: 5 кг
Макс. Капацитет на оптоварување: 90 kg

Содржина на пакетот:

1 x Полица за облека
1 x Инструкции

полица за облеки

полици за облека на тркалца

polica za obleka

polica metalna

zakacalki na trkalca

metalni polici za obleka

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Полица за облека на тркала SONGMICS HSR13BKV1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Полица за облека на тркала SONGMICS HSR13BKV1
Полица за облека на тркала SONGMICS HSR13BKV1

SKU: полица-за-облека-на-тркала-songmics-hsr13bkv1 Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart