ТВ Комода VASAGLE LTV095B01

- 21%

9,700 ден

кп излог
5 out of 5

9 во залиха

Во цената е вклучена

И доставата до вашиот дом.

Достава за 1-2 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: tv-komoda-vasagle-ltv095b01 Категории: , ,

VASAGLE Најпродаваниот бренд за мебел на Amazon.com, сега достапен и во Македонија.

Поставете го вашиот телевизор со стил, поканете ги пријателите на мрзливо неделно попладне, и гледајте го вашиот омилен филм. Оваа ТВ маса во индустриски стил со рустикално кафеави полици, и мат црна рамка ќе ги импресионира вашите гости и ќе ја покаже вашата личност.

Tv komodi mk
Со силна и стабилна челична рамка, 2 квалитетни челични полици, кои можат да издржат до 60 килограми, и мрежеста полица, која може да издржи до 10 килограми, можете да го поставите вашиот телевизор, видео игри и сите ваши ДВД уреди.

Moderni tv komodi

Со 2 дополнителни полици под телевизорот, можете да ги организирате и вашите ДВД колекции, и конзоли за игри на оваа ТВ комода! А потоа, се што треба да направите е да ја започнете забавата.

Вашата омилена серија ќе започне, но дали вашиот телевизор сè уште е на подот? Не паничите, овој ТВ кабинет може брзо да се состави благодарение на нумерираните поединечни делови.

 

Што добивате: Модерна ТВ комода со големина 160цм должина x 40цм ширина x 50цм висина на која може да го поставите вашиот телевизор од 70 инчи или помал, совршен начин да ја стилизирање вашата дневна соба со неверојатен индустриски стил од колекцијата на VASAGLE брендот.

На 2-те големи полици одоздола, има простор за вашиот ДВД-плеер, колекции на филмови и видео игри.

комода

2-те полици со рустикален кафеав финиш му даваат рустикален шарм на вашиот простор и создаваат пријатна атмосфера.

Tv Komoda akcija

Држачот за ТВ е опремен со прилагодливи ногарки за да се одржи стабилен дури и на малку нерамен под.

Izrabotka na tv komodi

Спецификации:

Боја: Рустикална кафеава, црна
Материјал: Челична рамка
Големина на производот: 160цм должина x 40цм ширина x 50цм висина
Тежина на производот: 18,9 kg.

Капацитет на оптоварување на секоја челична полиса е: 60 kg.
Статичка носивост на решетката: 10 kg

Содржина на пакетот:

1 x ТВ комода
1 x Комплет сите додатоци за монтирање инбус, штрафчиња.

Увоз од Германија.

држач за ТВ за телевизори до 70 инчи

3,530 Позитивни оценки на Амазон

3,530 Позитивни оценки на Амазон

Сите VASAGLE производи.

7 мислења за ТВ Комода VASAGLE LTV095B01

Слики од корисниците

Image #1 from Јана Николова
Image #2 from Darko
Image #3 from Киро Ивановски
Image #4 from Киро Ивановски
Image #5 from Vladimir Stojanovski
Image #1 from Јана Николова

Јана Николова

Комодата е фантастична за цената. Инструкциите беа јасни и лесни за составување! Дефинитивно би купила повторно!

Image #2 from Darko

Darko

Изгледа одлично во мојата дневна соба. Совршено го поддржува мојот телевизор од 70 инчи.

Image #3 from Киро Ивановски

Киро Ивановски

Многу сум импресиониран од јачината на комодата кој го издржа нашиот телевизор од 50 инчи кој има стаклен екран и е многу тежок, што не беше проблем за овој уред.

Image #4 from Киро Ивановски

Киро Ивановски

Многу сум импресиониран од јачината на комодата кој го издржа нашиот телевизор од 50 инчи кој има стаклен екран и е многу тежок, што не беше проблем за овој уред.

Image #5 from Vladimir Stojanovski

Vladimir Stojanovski

Odlicno izgleda izraboten e od mnogu cvrst materijal, vredi za site pari

Image #1 from Јана Николова
Image #2 from Darko
Image #3 from Киро Ивановски
Image #4 from Киро Ивановски
Image #5 from Vladimir Stojanovski
 1. Stole Trajcevski

  Predobra vi blagodaram ista kako na slikite

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Ангеловска Весна

  Супер презадоволна 😊

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Јана Николова

  Комодата е фантастична за цената. Инструкциите беа јасни и лесни за составување! Дефинитивно би купила повторно!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Јана Николова
 4. Darko

  Изгледа одлично во мојата дневна соба. Совршено го поддржува мојот телевизор од 70 инчи.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Darko
 5. Киро Ивановски

  Многу сум импресиониран од јачината на комодата кој го издржа нашиот телевизор од 50 инчи кој има стаклен екран и е многу тежок, што не беше проблем за овој уред.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Киро Ивановски
  Image #2 from Киро Ивановски
 6. Валентина Николовска

  Цврста и прилично едноставна за составување.Ја препорачувам

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Vladimir Stojanovski

  Odlicno izgleda izraboten e od mnogu cvrst materijal, vredi za site pari

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Vladimir Stojanovski
Вашето мислење

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Откажи

ТВ Комода VASAGLE LTV095B01
ТВ Комода VASAGLE LTV095B01

9,700 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги