Прилагодлива аголна полица за во бања SONGMICS BCB001A

(1 Мислење)

1,800 ден

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Аголната полица за бања SONGMICS носи повеќе простор за складирање на најважните работи во вашата бања. Лесно се склопува и не се потребни дупчење и алатки. Висината е исто така прилагодлива. Макс. висината на оваа полица е 3,05 m. Усвојувајќи го напредниот процес на обложување, цевката е отпорна на ‘рѓа. Одличен држач за неопходните работи во вашата бања со 4 големи послужавници и 1 шипка за пешкири.

Спецификации:

Боја: бела
Материјал: нерѓосувачка цевка, ПП пластика
Прилагодлива висина: 85 cm – 305 cm
Големина на фиоката за триаголник: 25 cm, 25 cm, 35 cm
Тежина на производот: 1,6 kg
Макс. Капацитет на полнење на секоја фиока: 3 kg

Содржина на пакетот:

1 x прилагодлива аголна полица за во бања
1 x инструкции

1 мислење за Прилагодлива аголна полица за во бања SONGMICS BCB001A

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Slavica Trajcevska

  Odlicna e ja zedof

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Прилагодлива аголна полица за во бања SONGMICS BCB001A
  Прилагодлива аголна полица за во бања SONGMICS BCB001A

  1,800 ден

  Слични производи…

  Бамбусова полица за во бања SONGMICS BTS01WT

  Само 2 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  4,699 ден

  1,800 ден

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: songmics-bcb001a Категории: , ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart