Хеклан приврзок-лисица

150 ден

Се продава од:
Ќе го добиете за 3-5 дена
SKU: хеклан-приврзок-лисица-3 Категории: , ,

Хеклан приврзок-лисица. Изработен од конец, памук и монистра.

Рачно изработен приврзок за клучеви. Хеклан од конец, полнет со памук и декориран со монистра. Убав подарок за љубители на животни.

Детали за производот: Хеклан приврзок-лисица

Боја

, , ,

Достава преку:

falcon

Материјал

конец, Памук

Начин на плаќање

Плаќате на рака кога ќе го добиете

Состојба

Ново

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “Хеклан приврзок-лисица”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги