Шампон за раст на косата

Featured!

1,052 ден

Dali sekogaš barate šampon koj deluva smiruvački na skalpot i vo isto vreme go zabrzuva rastot na kosata? Dali potrošivte pari na proizvodi koi imaat mal ili nikakov efekt?

Važno e da se znae deka šamponot kako kozmetičkiot proizvod vrši golem broj na funkcii potrebni za odličniot izgled na kosata. Ja čisti nečistotijata, gi hrani korenite, ja zajaknuva strukturata, go vraḱa sjajot i elastičnosta. Site gorenavedeni pridobivki ḱe se najdat vo šamponot za aktiviranje na rastot Bio Rehab.

Детали за производот: Шампон за раст на косата

Град

, , , , ,

Состојба

Ново

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шампон за раст на косата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

1,052 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

EAN: 2000000272641 SKU: шампон-за-раст-на-косата Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart