Neckline – Ослободете се од двојната брадичка

- 50%

1,400 ден 699 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

 

Како да се ослободите од двојната брадичка?

Вишокот масни наслаги под вилицата е проблем со кој се соочуваат многу жени. Голем дел од нив мислат дека елиминирањето на подбрадокот е нерешлив проблем, но тоа не е точно. Доколку сакате мазен врат и убава линија на вилицата користете го Neckline производот.

Neckline – ви помага при, негување на кожата на вратот така што ќе ги зацврстите мускулите и ќе ја подигнете кожата.

Ние жените вложуваме многу за зачувување на младешкиот изглед на кожата на лицето и за одржување на добра форма на телото, но вратот може да ја издаде нашата возраст и да го направи нашето лице позаоблено. Поради тоа, неопходно е дел од нашето време за разубавување да му го посветиме на вратот.

Можете брзо да ја затегнете контурата на лицето и да ги зајакнете мускулите на вратот. За да го направите ова, потребни ви се само 5 минути на ден, а ефектот ќе биде забележлив во првите денови.

Карактеристики:

100% нов со висок квалитет.
Преносен, лесен за користење.
Издржлив материјал.

Спецификации:
Материјал: ABS, TPR
Боја: бела
Големина: 140 * 60 * 52мм

Пакетот вклучува:
1 x Масажер на врат и вилица.
1 x упатство


 


 

Пакет производи на акција!

+ = 1398ден. 899 ден. со бесплатна достава.  

Specification: Neckline – Ослободете се од двојната брадичка

Brand Name

relcare

Material

ABS

Size

Medium

Application

Back

Model Number

Chin Neck Massage Massager

Color

white

28 мислења за Neckline – Ослободете се од двојната брадичка

Слики од корисниците

Image #1 from Xhemazije Ameti
Image #2 from Daniela
Image #3 from bez ime
Image #4 from Mladenа
Image #5 from Dzlemile
Image #1 from Xhemazije Ameti

Xhemazije Ameti

Презадоволна сум со производот

Image #2 from Daniela

Daniela

Super proizvod

Image #3 from bez ime

bez ime

Go koristam tri nedeli sekoj den.

Image #4 from Mladenа

Mladenа

Исто како на видеото. брзо ми пристигна.

Image #5 from Dzlemile

Dzlemile

Deneska mi pristigna dva dena go koristam.

Image #1 from Xhemazije Ameti
Image #2 from Daniela
Image #3 from bez ime
Image #4 from Mladenа
Image #5 from Dzlemile
 1. Mimi Simjonova

  Ga dobiv narackata
  Fala

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Valerija Trajkovska

  Go zedov topp e

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Jasemin Sulimanova

  Dobar e raboti

  Корисно(0) Бескорисно(1)You have already voted this
 4. Marina Velkovska

  Vi blagodaram mi stasa proizvodot 🤩

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Tamara Jovevska

  Zadovola sum od celokupniot vas personal i besplatnata dostava sto ja imate retko koj go ovozmozuva toa na kupuvacite 👏

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Sevgim Demirova

  Sovrsen e i e ist kako na slikite

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Nikolinka Cvetkovska

  Fala vi mi stigna pratkata, proizvodot bese super spakuvan – prijatno sum iznenadena pozdrav

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 8. Snezana Siljanovska

  Decki vi blagodaram go dobiv proizvodot, bidete pozdraveni

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 9. Elvira Saliu

  Go sretnav proizvodeot na tv i kako sto citav po internet za nego ima pozitivni rezultati pa zatoa se resiv i jas da go isprobam i go naracav, no samo dostavata mi docni malku

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 10. Vanja Kostovska

  samo sto mi go dostavija, a za rezultatot ke vidime podocna. Vujna mi go imase uste odamna i mnogu e zadovolna od nego, zatoa mi go preporaca i na mene bidejki i mene mi bese potrebno za podbradokot 🙂

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Neckline – Ослободете се од двојната брадичка
Neckline – Ослободете се од двојната брадичка

1,400 ден 699 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart