Најпродаван

Водоотпорен молив за веѓи х2

- 60%

399 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.


-Бесплатна достава низ цела македонија за 1-2 дена.

-Плаќате на рака кога ќе го добиете.

-Ќе ви се јават пред да ви го достават.

-Може да се види и тестира, пред да се плати.

-Замена или враќање на парите во рок од 35 дена, без никакви прашања од наша страна.

 

Eyebrow Pen (црна и кафеава боја) за неверојатни 499 денари со бесплатна достава за две !

Карактеристики и придобивки
Единствена четка со врзани апликатори
Природен изглед
Водоотпорен
Хипоалергично и без штетни материи
Трае до 3 дена.

*Молив за прецизно и рамномерно исцртување на веѓи

 

КАКО СЕ КОРИСТИ
Чекор 1 Секогаш ставајте го пенкалото на чиста кожа.
Чекор 2 Поставете го пенкалото закосено, започнете од носот кон надворешниот дел на веѓата, користете бавно движење. Повторете за посакуван ефект.
Чекор 3 За да го отстраните, користете вода и сапун, или производ за отстранување на шминка.

 

Детали за производот: Водоотпорен молив за веѓи х2

Боја

, , ,

Состојба

Ново

4 мислења за Водоотпорен молив за веѓи х2

5.0 од 5
4
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Marija Angelovska

  Odlicen proizvod lesen e za upotreba, vodootporen e i sum mnogu zadovolna, pozdrav

  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Pali Palku Eda Rexhepi

  Vcera mi stigna narackata fala vi mnogu, se nadevam deka ke ostaneme zadovolni od proizvodot 😍

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Glorija taseva

  Odlicen e

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Jakimovska Bojana

  Super se i prakticni

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  399 ден

  Само 12 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: eyebrow-pen Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart