Y30 Безжични стерео слушалки

699 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Спецификации:

Тип на ставка: Bluetooth слушалки
Материјал: ABS
Боја: црна
Безжична верзија: безжичен V5.0+EDR со двоен режим, ултра ниска потрошувачка на енергија
Протокол за поддршка: A2DP1.3/HFP1.6/HSP1.2/AVRCP1.6/D11.3
Безжична употреба- фреквентен опсег: 2,4 GHz
Растојание на безжичен пренос: прибл. 10-25 метри/32,8-82 стапки
Верзија за намалување на шумот: CVC8.0
Микрофон: Да
Порта за полнење на преградата за батерии: Micro USB
USB излез: 5V 1A
Би аурален начин на спарување: автоматско спарување по подигнување
Дијаметар: прибл. 8мм
Импеданца: 32Ω
Чувствителност: 42 db
Искривување: ± 5%
Капацитет на батеријата на слушалките: вградена батерија од 55 Mah
Кутија за полнење: 450 Mah
Време за разговор/играње: време на репродукција на слушалки: 3-4 часа
Време на разговор со слушалки: 4-5 часа
Поддршка за идентификација на повикувач, за прикажување на батеријата на системот IOS
Време на мирување: и двете слушалки можат да стојат на страна до 60 часа.
Функција: Дигиталниот дисплеј со LED моќност може да се користи како мобилно напојување за полнење на мобилни телефони
Применливи модели: Применливо за сите мобилни телефони и паметни уреди со Bluetooth функција

beli slusalki

Slusalki mk Slusalki слушалки мк слушалки тетово

Список на пакетот:
1 x кутија за полнење
2 x слушалки
1 x кабел за полнење
1 x упатство

Можат да се поврзат преку Bluetooth со сите. Android и iOS телефони.

Детали за производот: Y30 Безжични стерео слушалки

Боја

,

8 мислења за Y30 Безжични стерео слушалки

4.9 од 5
7
1
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Ivanovski Igor

  Mi stasaa odlicni se, vi blagodaram

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Gorazd Cvetkovski

  Mnogu se dobri fala vi

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Анамарија Стојанова

  Задоволна сум повторно ќе нарачам 😍

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Fatlume ibishi

  Mi stigna
  Mnogu e ubavo

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Марија Квачкоска

  Слушлките ми пристигнаа супер се😊😊

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Dejan

  Top se

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Anonymous

  Odlicni se

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 8. Филип

  Dobri se no koga ništo ne slušam (gledam sliki) nešto zui

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  699 ден

  SKU: bezicni-slusalki-2 Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart