H9 TWS Bluetooth слушалки

1,699 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Опис на производот:

1. Долго траење на батеријата со висок квалитет, намалување на шумот на повик ENC
2.Повеќенаменска употреба: отворете го капакот за пиво, заврткајте завртка, откријте надворешна температура
Ултра мала латентност на играта од 3,45 ms, паметен допир со отпечатоци од прст, повеќебојна RGB амбиентална светлина, три вистински електричен дисплеј
4.Поврзување со двојна точка, поддршка за поврзување на два уреди во исто време, функција еден-до-два
5.Индикатор за батерија, поддршка на индикаторот за батеријата на слушалките за iOS систем
6.bt повик, поддршка bt конекција за повици со висока дефиниција
7.bt стерео, поддршка за поврзување со bt уреди за репродукција на музика

Спецификации:

Тип на слушалки: bt слушалки
Материјал: железо, алуминиум
Опсег на пренос: околу 10 m
bt верзија: 5.3
Време на полнење: 30 минути (слушалки) / 1 час (преграда за полнење)
Интерфејс за полнење: тип c
Време за еднократна игра: 10 часа (60% гласност)
Време на еден повик: 10 часа (60% волумен)
Со преградата за полнење целосно наполнето време на мирување: околу 70 дена

Пакетот вклучува:
1 х пар слушалки
1 х упатство за употреба
1 х USB кабел за полнење

 

 

 

3 мислења за H9 TWS Bluetooth слушалки

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Anonymous

  Задоволен сум од квалитетот, слушалките се одлични

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Михаил

  Слушалките се топ.
  Премногу сум задоволен!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Miki Geceski

  Vi blagodaram za proizvodot go dobiv, predobri se slušalkite

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  1,699 ден

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: h9-tws-bluetooth-slusalki Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart