Масажер за целулит и тонирање на телото

- 50%

Original price was: 1,999 ден.Current price is: 999 ден.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Овој скулпторски масажер против целулит, дава поткожни масажи кои го зголемуваат протокот на крв, помагајќи да се елиминираат токсините и да се намалат насобраните маснотии.

Пет заменливи глави на третман: За да го опфатат секој проблем (мек целулит, обликуван целулит, едематозен целулит, слабост, итн.).

– Само 10-15 минути на ден ќе помогнат да се постигне посакуваниот резултат

– Ефикасно се бори против целулитот и опуштената кожа

-Кружна масажа, пневматски притисок.

– Ја измазнува кожата „кората од портокал“

– Го подобрувава и метаболизмот

– Специјални силиконски ролки за масажа на скалпот

– Одличен подарок за секоја пригода

masazer za celulit masazer Relax Spin and Tone масажер за целулит масажер за целулит масажер

 

 

 

 

23 мислења за Масажер за целулит и тонирање на телото

5.0 од 5
22
1
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. А*******
  Изгледа толку добро. Многу брза испорака и добро спакуван...
  Изгледа толку добро. Многу брза испорака и добро спакувана.
  А*******
  Многу ми се допадна
  Масажер за целулит и тонирање на телото photo review
  L****
  Масажер за целулит и тонирање на телото photo review
  E****
  a****
  добро
  Масажер за целулит и тонирање на телото photo review
  Масажер за целулит и тонирање на телото photo review
  Масажер за целулит и тонирање на телото photo review
  Масажер за целулит и тонирање на телото photo review
  Масажер за целулит и тонирање на телото photo review
  +3
  M****
  Па, го пробав и ако работи добро, ќе продолжиме да го кор...
  Па, го пробав и ако работи добро, ќе продолжиме да го користиме, но изгледа квалитетно и брендот е веќе препознаен и доаѓа добро спакуван
  M******* T*****
  Odlicnan ima efekt
  С***** Ј***********
  .
  A********
  Predobar
  J****** i*******
  Preubav prozivod
  J****** i*******
  Preubav proizvod za tie pari
  O**** J********
  Odlicno
  A********
  Odlicno
  T**** B******
  Go zedov denes masazerot

  😊
  M******* p******
  Odlicni
  M*** V*********
  Vi blagodaram za dostavata na masazerot Pozzz
  Б***** К********
  Супер!

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Масажер за целулит и тонирање на телото
  Масажер за целулит и тонирање на телото

  Original price was: 1,999 ден.Current price is: 999 ден.

  Original price was: 1,999 ден.Current price is: 999 ден.

  Доставата за овој производ е бесплатна за: 3-5 дена

  SKU: body-innovation Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart