CHENXI 8220 Рачен часовник

- 40%

1,499 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Опис на производот:

Име на брендот: CHENXI
Број на модел: 8220
Тип: мода, луксуз, кварц, спорт
Карактеристика: Водоотпорен
Материјал: ЛЕГУРА
Произведен: 2020 година
Тип на материјал за лента: не’рѓосувачки челик
Материјал на куќиштето: ЛЕГУРА
Дисплеј: аналоген
Траење на батеријата: 1-2 години, потоа може лесно да се промени, користи од малите обични батерии.
Пол: машки
Движење: Кварц, кварцно движење
Тип на ставка: Рачни часовници
Облик на куќиште: Тркалезна.

5 мислења за CHENXI 8220 Рачен часовник

5.0 од 5
5
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Shpendi

  Izgleda navistina ubavo i sjajno i ubavo spakuvano pri isporaka!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Shpendi
 2. Irfan Bajrami

  Mnogu e ubav sahatot

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Anonymous

  Preubav e ist kako na slikite

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Armend Ramadani

  Bas kako na slikite, luksuzen casovnik.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Marjan

  Go zedov denes super izgleda

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  1,499 ден

  1,499 ден

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: chenxi-8220 Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart