Olevs 3602 со 3D бројчаник

- 50%

1,999 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Опис на производот:

Кварцен водоотпорен часовник, од не’рѓосувачки челик.
Механички шуплив 3D бројчаник.

 

mashki casovnik

Карактеристики:
Име на брендот: OLEVS
100% нов и висококвалитетен.
Оригинално движење на брендот OLEVS.
Силиконска каишка, удобен за носење.
Водоотпорен на длабочина од 30 М.
mashki casovnik mk skopje
HD прозрачна функција.
Мултифункционален дизајн.
mashki casovnik mk

Спецификација:
Тип на ставка: машки кварцен часовник.
Име на брендот: OLEVS
Пол: машки
Стил: Луксузен и секојдневен.
Движење: Оригинално јапонско движење
Материјал на куќиштето: нерѓосувачки челик
Должина на лента: Кожа 24 см.
Дијаметар на оквирот: 42*50 mm
Број на модел: G3602G
Материјал на прозорецот за бирање: легура
Облик на куќиште: Tonneau
Ширина на лента: 24 mm
Дебелина на куќиштето: 15 mm
Тежина: 115 g.

3 мислења за Olevs 3602 со 3D бројчаник

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Anonymous

  Super

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Мартин Богдановски

  Само што ми го доставија многу убаво изгледа

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Sefedin

  Sahatot e top

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  1,999 ден

  1,999 ден

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: olevs-3602-3d Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart