Chrysler 300B (1956) макета

SKU: chrysler-300b-1956-макета Категорија:

Детали за производот: Chrysler 300B (1956) макета

Боја

Цена на достава

100 денари

Материјал

Нерѓосувачки челик

Состојба

Половно

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Chrysler 300B (1956) макета”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се