Zoom очила за зголемување

- 30%

699 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Пластична рамка
Стаклени леќи
Ширина на објективот: 3 сантиметри
✅160 проценти зголемување
✅Ги олеснува секојдневните задачи
✅Леќи со оптички квалитет
✅Се вклопува над вашите очила
Одлично за шиење и занаетчии, читање ситни букви, детална работа итн.

очила за зголемување

2 мислења за Zoom очила за зголемување

4.5 од 5
1
1
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Тања Васева

  Odlicno

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Dragana Manojlovska

  Super se

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  699 ден

  699 ден

  Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: zoom-ocila Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart