CURREN 8329 Машки луксузен часовник

(1 Мислење)
- 33%

1,999 ден

4.95 out of 5

Само 3 останати на залиха

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: curren-8329-maski-casovnik Категории: ,

1. CURREN часовник со хронограф, мал бројчаник од секунди, мал бројчаник за минути, мал бројчаник 24 часа.
2.Машки модерен спортски часовник за 2022 година

Спецификации:

Дијаметар на бирач: 48 mm

Дебелина на куќиштето: 14 mm

Должина на часовникот: 240 mm

Ширина на лента: 24 mm

Тежина на часовникот: 100,6 g

Отпорност на вода: 30 М

Карактеристики:

Движење: Кварцно движење на временски модул (Јапонско производство)

Материјал за огледало: Хардлекс

12-месечна гаранција

Боја: Сина

Мултифункционален часовник. Сите стрелки работат си имаат своја функција. Овој часовник има функција хронограф.

Водоотпорниот часовник 3bar може да се користи за миење раце без топла/топла вода, не може да се тушира, бања, плива итн.

1 мислење за CURREN 8329 Машки луксузен часовник

  1. Martin Stojanovski

    Odlicen cazsovnik

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Откажи

CURREN 8329 Машки луксузен часовник
CURREN 8329 Машки луксузен часовник

1,999 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се