OLEVS 2875 Луксузен рачен часовник

Распродажба!

2,230 ден

кп излог
5 out of 5
избриши
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: olevs-2875 Категории: ,

Материјал на прозорецот: Обложено минерално стакло, отпорно на гребење.
Дијаметар на прозорецот: 41,5 мм
Облик на куќиштето: Тркалезно
Ширина на лента: 20 мм
Должина на лента: 20см
Тип на затворач: Скриено затворање со притискање на копче
Длабочина на отпорност на вода: 3 БАРА
Дебелина на куќиштето: 10 мм
Име на брендот: ОЛЕВС
Број на модел: 2875
Материјал за куќиште: ЛЕГУРА, нагризувачки.

За часовникот:
Замена на традиционалниот дигитален дисплеј, со дијамантски бројчаник, повеќе усогласен со модерната естетика, посилно визуелно влијание, прав избор за подарок за мажи.

часовници мк

Мултифункционален хронографски часовник: Бројчаникот е опремен со три поткопчиња за хронограф (секунди, минути, 24-часовна фаза на месечината, и прозорец за прикажување датум), Сите функции на часовникот работат, прецизно мерење на времето со кварцно движење, стабилни перформанси.

олевс мк

Силиконски ремени: Ременот е изработен од висококвалитетна силиконска гума, која е мека и погодна за кожата, дише, и има подобра отпорност, и подобра водоотпорност.

часовници саат

Водоотпорен и прозрачен часовник: Водоотпорен рејтинг 3ATM, без проблем за секојдневно миење раце, дожд или прскање (не е за нуркање). Светлечки стрелки со висока дефиниција, откако ќе ја апсорбираат светлосната енергија преку ден, лесно можете да го видите времето на часовникот ноќе.

саат мк

Детали за производот: OLEVS 2875 Луксузен рачен часовник

Боја

,

1 мислења за OLEVS 2875 Луксузен рачен часовник

  1. Anonymous

    Солиден часовник

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Откажи

OLEVS 2875 Луксузен рачен часовник
OLEVS 2875 Луксузен рачен часовник

2,230 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги