Инстантно избелување на забите

- 62%

1,299 ден 499 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: dazzling-white Категорија:

Инстантно избелување на забите.

-Бесплатна достава низ цела македонија за 1-2 дена.

-Плаќате на рака кога ќе го добиете.

-Ќе ви се јават пред да ви го достават.

-Може да се види и тестира, пред да се плати.

-Замена или враќање на парите во рок од 35 дена, без никакви прашања од наша страна.

Инструкции
1. Прво измијте ги забите со обична паста за миење на забите.

2. Завртете го задниот дел од пенкалото за белење за да го притиснете гелот, и нанесете го гелот на забите. (Општо, опсегот на белење е 8-10 заби на секоја страна). Секој третман трае 20 минути и трае една недела.

3. По 10 минути измијте ги забте повторно.
 
Најмногу помага при пожолтување на забите од: цигари, кафе, чај и други состојки кој доведуваат до пожолтување на забите.

47 мислења за Инстантно избелување на забите

Слики од корисниците

Image #1 from Hava saiti
Image #2 from Anonymous
Image #3 from Hristina Angelovska
Image #4 from Gordana Ivanovska
Image #5 from Mile Hristov
Image #1 from Hava saiti

Hava saiti

Mnogu ubavo i zdravo i lesno

Image #2 from Anonymous

Anonymous

super e, zadovolna sum

Image #3 from Hristina Angelovska

Hristina Angelovska

Go dobiv super e, fala vi

Image #4 from Gordana Ivanovska

Gordana Ivanovska

Super e proizvodot ne sozdava nikakva neprijatnost, lesno se nanesuva so malo zavrtuvanje na dolniot del na penkaloto

Image #5 from Mile Hristov

Mile Hristov

100 % siguren prodavac i super proizvod

Image #6 from Pavel Simeonov

Pavel Simeonov

Samo sto go dobiv ne sum go probal seuste,ist e kako na slikite a i isporakata im bese tocna i brza kako sto kazaa

Image #7 from Andrijana Angelova

Andrijana Angelova

Odlicen proizvod

Image #8 from Viktor Andonovski

Viktor Andonovski

Zadovolen sum od proizvodot ke naracuvam povtorno

Image #9 from Dijana

Dijana

Odlicen proizvod ist kako na slikite, brza isporaka i odlicna usluga, pozdrav.

Image #10 from Давид А.

Давид А.

Навистина работи, резултатот е позабележителен по второто нанесување, го препорачувам производот!

Image #1 from Hava saiti
Image #2 from Anonymous
Image #3 from Hristina Angelovska
Image #4 from Gordana Ivanovska
Image #5 from Mile Hristov
Image #6 from Pavel Simeonov
Image #7 from Andrijana Angelova
Image #8 from Viktor Andonovski
Image #9 from Dijana
Image #10 from Давид А.
 1. Valentino stoilov

  Solidna cena

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Monika Efremovska

  не го пробав уште

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Vesna Stojanovska

  5

  Корисно(0) Бескорисно(2)You have already voted this
 4. Биљана Качаниклиќ Цаневски

  Уште не го добив производот

  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Marija Ilioska

  брзо, лесно и доста практично избелување, топло го препорачувам на секого

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Teodor Tasevski

  .

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Daniela Filipovska

  Proizvodot e dobar go koristam sekojdnevno i imam rezultat sekako, no kako sto citam vo kemntarive nemoze na nekoj vednas da mu dade rezultat ako zabite mu se poveke pozolteni si treba odreden period za izbeluvanje na zabite se zavisi, pozz i vi blagodaram

  Корисно(0) Бескорисно(1)You have already voted this
 8. Anonymous

  Super produkt

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 9. Mile Najdoski

  .

  Корисно(2) Бескорисно(2)You have already voted this
 10. Anonymous

  Super proizvod , duri vo prvite denovi se gleda rezultatot, vi blagodaram

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Инстантно избелување на забите
Инстантно избелување на забите

1,299 ден 499 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart