LED дигитален будилник и безжичен полнач

999 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Функции: 15W безжичен полнач, будилник, време, приказ на температура

БРЗО ПОЛНЕЊЕ 15W: Будилникот поддржува адаптивно полнење од 5W, 7.5W, 10W, 15W, вградена единица за безжично полнење, компатибилна со сите мобилни телефони кои поддржуваат безжично полнење. Обезбедува погодност за поставување и полнење на вашиот телефон во исто време.

ДИЗАЈН СЕ-ВО-ЕДНО: комбинира будилник, внатрешна температура, безжичен полнач и USB приклучок за полнење, двојна плус поставка за аларм – се во минималистичка кутија покриена со ткаенина. Тоа е часовник, исто така одлична декорација за вашата спална соба.

Може да поставите два или три аларми за подобро да ве разбудат. Едниот за вас, а другиот за вашите семејства. Кажи не на одложување.

ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ПОВЕЌЕ НИВО НА Осветленост: Ви овозможува да се приспособите од ниска до висока осветленост, па дури и да го исклучите LED светлото и да го одржувате чувствително на звукот. Тој е лесен за користење ноќе, што нема да биде премногу грубо за вашите очи, можете да ја најдете совршената осветленост без разлика на денот или ноќта.

°C/°F +12/24H РЕЖИМ НА ПРИКАЖУВАЊЕ: Електронскиот часовник може да ја покаже внатрешната температура и да ја менува °C/°F со едно копче.

Пакет вклучува:

1* Безжичен полнач Будилник

1* Кабел за полнење

1* Упатство за употреба

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “LED дигитален будилник и безжичен полнач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

LED дигитален будилник и безжичен полнач
LED дигитален будилник и безжичен полнач

999 ден

999 ден

Само 1 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart