G7S TWS Слушалки

- 44%

899 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

безжични слушалки

слушалки за игри

 

смарт слушалки

 

Опис на производот:

Bt верзија: V5.1
Опсег на импеданса: до 32 Ω
Опсег на фреквентен одговор: 20-20000Hz
Чувствителност: 96 децибели
Водоотпорна оцена: IPX4
Капацитет на батеријата на слушалките: 30 mAh
Капацитет на батеријата на кутијата за полнење: 300 mAh (може да обезбеди околу 3 пати на полнење за слушалките)
Време на полнење на слушалките: околу 30 минути
Време на полнење на кутијата за полнење: околу 2 часа
Траење на батеријата на слушалките: околу 2,5 часа
Начин на контрола: допир
Материјал за изглед: ABS
Боја на производот: црна
Големина на производот: 60 х 58 х 32мм
Тежина на производот: 58 g
Големина на пакување: 121 х 81 х 40мм
Тежина на пакувањето: 82гр

Што добивате:

1 пар слушалки
1 х полнач
1 х кабел за полнење
1 х прирачник

Можат да се поврзат преку Bluetooth со сите. Android и iOS телефони.

 

 

слушалки

 

slusalki

1 мислење за G7S TWS Слушалки

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Martin Stefanovski

  Odlicni se gi zedov ☆☆☆☆☆

  Корисно(0) Бескорисно(1)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  899 ден

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  Попустот завршува наскоро!
  days
  0
  0
  hours
  0
  0
  minutes
  0
  0
  seconds
  0
  0
  SKU: g7s-tws-slusalki Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart